E pabesueshme: Këngëtarja e famshme amerikane, deklaron se është në lidhje me Eminem

By

A janë në lidhje Eminem dhe Nicki Minaj? Siç duket po!

Reperja e famshme amerikane ka publikuar këngën e re, të cilën e ka promovuar në Instagram duke iu referuar edhe Eminemit e këngës së tij Slim Shady, e njëri nga fansat e saj e ka shfrytëzuar rastin ta pyeste nëse ajo është në lidhje me reperin e famshëm.

Nicki, si një vajzë e sinqertë dhe e drejtëpërdrejtë që është, është përgjigjur në seksionin e komenteve me një “PO ” të thjeshtë.

Gjithsesi, ka hapësirë të mendohet se ajo vetëm po tallej e nuk e kishte seriozisht me fansin! /Prive.al

Nicki Minaj Seemingly Confirms That She's Dating Eminem

 

Artikuj të ngjashëm