E pabesueshme: Diellza Kolgeci bën këtë gjë e vetmuar! (VIDEO)

By

Ish Miss Kosova dhe njëra ndër gratë më të bukura shqiptare Diellza Kolgeci, ka një gjë që parapëlqen ta bëjë gjithnjë e vetme.

Në intervistën “10-të gjëra që s’i dini” në Prive, Diellza Kolgeci ka rrëfyer një të pathënë për veten e saj deri më tash.

Ajo për kamerën e Prive ka treguar se shkon e vetme në pushime dhe në bregdet rri deri në dy muaj krejtësisht vet.

“Duket e pabesueshme, por shkoj vetëm me qenin tim dhe librat në dy muaj rri vet. Të gjithë më pyesin se si mundem, por thjesht më pëlqen të rri vet”, ka thënë Diellza. /Prive.al

Intervistën e plotë mund ta gjeni në linkun më poshtë:

Artikuj të ngjashëm