E njihni këtë vogëlushe në të kaltër? Tani një modele shumë e njohur

By

Qysh në shikim të parë vogëlushja në foto të ngjason me njërën nga modelet më të famshme shqiptare të momentit.

Është Adrola Dushi që ka vendosur që me ndjekësit e saj në Instagram, të ndajë një imazh nga fëmijëria e saj. 

Bashkë me të vëllanë, kjo fotografi është e fundit të viteve të 90-ta, ndërsa ajo është super e lezetshme.

E veshur në një palë rroba në ngjyrë të kaltër dhe me ato sandalet e famshme prej gome që kishte çdo fëmijë i asaj kohe, Dushi ka vendosur të na kthejë prapa në kohë me këtë fotografi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm