E njëjta buzëqeshje: Dafina Zeqiri publikon fotografinë e para 30 vitesh  

By

Ajo është kapluar nga nostalgjia dhe ka gërmuar në fotografitë e vjetra të familjes.

Këngëtarja Dafina Zeqiri, e ka kujtuar kohën kur ishte ende një fëmijë me një imazh, që e ka publikuar në Instagram.

Dafina si vogëlushe, ka të njëjtën buzëqeshje që ka edhe tani e edhe shumë stil në dukje. Fotografia është realizuar tash e 30-të vjet më parë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm