E mbani mend Keepman? Ai po rikthehet me një projekt të ri

By

Vera e vitit 2016 ishte e pushtuar nga zëri i tij dhe i anëtarëve tjerë të grupit PINT të cilët përmes shumë këngëve e veçanërisht  ‘Thirri kejt shoqet’ arritën të marrin një sukses mjaft të madh teksa produktet e reja nga ana e tij nuk munguan as në vazhdim.

Pas këngës së tij të fundit bashkëpunim më Young Zerka, Smile – ai po rikthehet me një projekt të ri.

Lajmin e bëri të ditur në Instagram më anë të një postimi. Së shpejti shkruan ai – kënga që duket se do të titullohet Avash Avash. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm