E mbajti tërësisht sekret, modelja shqiptare publikon fotot e para me djalin

By

Me datë 24 maj, modelja shqiptare Aurela Hoxha u bë nënë për herë të parë.

Ajo këtë zhvillim, përfshirë shtatzëninë e mbajti tërësisht të fshehur nga syri i publikut.

Për këtë arsye, lajmi erdhi befasi për shumëkë.

E dy muaj pas, Aurela ka vendosur që ta konfirmojë statusin e ri si nënë, përmes disa fotografive me djalin.

Shkrepjet janë nga pushimet verore në jug të Shqipërisë dhe duket të jenë kartolinë e verës së parë me epitetin e nënës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm