E mbajtën të fshehtë! Çifti i famshëm konfirmojnë lindjen e fëmijës së tyre

By

Blake Lively dhe Ryan Reynolds dinë si të jenë të fshehtë. Çifti i famshëm arritën të mbajnë shtatzëninë jashtë lajmeve për muaj të tërë, pastaj ishin në gjendje të mbanin sekret lindjen e foshnjës së tyre për dy muajt e fundit.

Ryan Reynolds and Blake Lively

Është tetor – Reynolds dhe Lively mirëpritën fëmijën e tretë gjatë verës.

People, Us Weekly, dhe E! të gjithë në mënyrë të pavarur konfirmuan lindjen javën e kaluar pasi Reynolds dhe Lively ndanë një foto të vetes gjatë një darke. Asnjë dalje nuk ka zbuluar emrin, gjininë ose datën e lindjes së foshnjës. Lively dhe Reynolds nuk kanë bërë asnjë deklaratë zyrtare në lidhje me lindjen e fëmijës së tyre.

Pra, si e bënë atë? Us Weekly mori pak informata nga një burim në lidhje me procesin e çiftit dhe pse ata kanë zgjedhur për të mbajtur jetën e tyre familjare private. Lively shmangte fotografimin me muaj (ajo u pa për herë të fundit, dukshëm shtatzënë me Reynolds, në qershor), dhe ajo mbeti jashtë mediave sociale për pjesën më të madhe të vitit. Ajo nuk ka ndarë asnjë foto të re nga vetja që nga premiera e filmit të Reynolds Detective Pikachu në maj, ku zbuloi shtatzëninë.

Arsyeja pas kësaj është të mbrojnë fëmijët e tyre, vajzat James dhe Inez së bashku me fëmijën # 3: “Ata bëjnë gjithçka munden për të siguruar që fëmijët të kenë një edukim normal,” na tha një burim. Çifti jeton i qetë në Westchester, New York (vetëm në veri të New York City) dhe “Blake ka një sistem mbështetjeje vërtet të shkëlqyer atje”, tha burimi. Burimi Us tha se Reynolds mori tetë ditë pushime nga xhirimi i një projekti për të qenë me Lively dhe të porsalindurin e tyre, por askush nga sheshxhirimi nuk dha lajme se kur morri ai pushimin.

Image result for blake lively ryan reynolds

Ryan Reynolds konfirmoi ardhjen e fëmijës së tij të tretë me Blake Lively të mërkurën me një foto ku shihen të dy duke përqafuar beben e tyre – dhe është vajzë!

Në foton që postoi ai shkroi:

“Dua që vajzat e mia të përjetojnë të njëjtën shesh lojërash natyrore në të cilën jam rritur,” – duke zbuluar kështu edhe gjininë  e bebit të tretë.

Blake Lively, Ryan Reynolds and baby

Artikuj të ngjashëm