E mahnitshme: Rita Ora shkëlqen në këtë fustan provokativ (FOTO)

By

Pasi e kaloi ditën në një jaht luksoz, këngëtarja Rita Ora, e ka kaluar natën në një mbrëmje Gala të organizuar nga UNICEF.

Rita e cila ka qenë më pushime në Sardenja, e ka treguar figurën e saj dhe ka vjedhur tërë vëmendjen duke u shfaqur tejet atraktive në një fustan të markës Ralph & Russo.

Getting ready to sing: Rita oozed confidence as she posed up a storm for photos ahead of taking to the stage for her energetic performance, changing out of her silky full-length dress for a dazzling silver bead-encrusted jumpsuit

Duke bërë që të gjithë të kthejnë sytë nga ajo, Rita pushtoi tapetin e kuq në një fustan prej mëndafshi me shumë ngjyra në të cilin dukej mahnitëse.

Flokët e saja bionde ishin rregulluar në stilin e dredhave hollywood-iane, derisa fustani ishte tejet provokativ dhe gati sa nuk i shiheshin të brendshmet në të. /Prive.al

Leggy: Rita, who has been holidaying in Sardinia, showcased her incredible figure in the strapless hot pink and purple gown, drawing attention to her toned pins with its sultry thigh-high splitRevealing: Rita struggled to negotiate her racy gown as she worked her magic in front on the camerasLeggy: Rita, who has been holidaying in Sardinia, showcased her incredible figure in the strapless hot pink and purple gown, drawing attention to her toned pins with its sultry thigh-high splitLeggy: Rita, who has been holidaying in Sardinia, showcased her incredible figure in the strapless hot pink and purple gown, drawing attention to her toned pins with its sultry thigh-high split

 

Artikuj të ngjashëm