E la jashtë kombinimit: Ronela Hajati “martohet” me Lyrical Son, por jo me Young Zerkan

By

Ronela Hajati prej vitesh përflitet për lidhje dashurie me reperin Young Zerka, por për një arsye ose tjetër dyshja asnjëherë nuk kanë treguar publikisht se janë të dashuruar.

E ndodhur përballë një loje simpatike në emisionin “Shiko kush Luan” me Luana Vjollcën, Ronelës iu desh të zgjidhte se me kë prej reperëve të famshëm do martohej!

Në mes Lyrical Son, Agon Amigës dhe Young Zerkas, ajo zgjodhi Festimin, me të cilin ka edhe një bashkëpunim.

“Me Agonin do haja darkë, e me Festimin do martohesha”, ka thënë Ronela, duke e lënë jashtë kombinimit reperin Zerka. /Prive.al

Image result for ronela hajati dhe young zerka

Artikuj të ngjashëm