E kritikuan për flokët e djalit të saj, përgjigjet Kourtney Kardashian

By

Kourtney Kardashian duket se nuk ka kohe për komente negative.

Ylli i Keeping Up With the Kardashians ia tregoi vendin një ndjekës në Instagram pasi  bëri një koment në lidhje me flokët e djalit të saj, Reign Disick.

Drama nisi pasi themeluesja e Poosh ndau disa fotografi të fundjavës me familjen e saj larg.Fotografitë e çmuara treguan Reign të ulur pranë një kali, duke luajtur në pisllëk dhe duke hipur në një traktor.

Reign Disick, Kourtney Kardashian

Pasi pa fotot, një ndjekës shkruajti se Kourtney “me të vërtetë duhet të shkurtojë flokët e tij”.

Sidoqoftë, ylli i realitetit të TV nuk harxhoi kohë duke ia treguar vendin këtij ndjekësi.

“Ajo me të vërtetë nuk duhet të shqetësohet për fëmijët që nuk janë të saj,” u përgjigj Kourtney në pjesën e komenteve. “Ai është një djalë i lumtur”.

Prapëseprapë, Kourtney mori mjaft pozitivitet nga miqtë e saj të famshëm, përfshirë Bella Hadid.

“Kjo më bëri shumë të lumtur”, shkruante modelja nën foto.

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm