E kritikoi se përkrahu Donald&Trixën, reagimi i Florit ndaj ndjekësit!

By

Flori Mumajesi ka bërë një postim që është interpretuar nga ndjekësit si formë përkrahjeje për ndjenjën mes Donaldit dhe Beatrix.

Ai ka ndarë një sekuencë të puthjes së dyshes nën tingujt e muzikës së tij.

Kjo nuk është pëlqyer nga ndjekësit.

Një pjesë e tyre kanë reaguar. Një ndër ndjekësit i ka thënë se nga ky moment nuk do e ndjekë më.

Flori duket të mos e çan kokën për këtë pjesë duke e falënderuar për këtë “unfollow” ndjekësit, bisedë të cilën e ka ndarë në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm