E keni parë vëllain e Leonora Jakupit? I pashëm po aq sa ajo! (FOTO)

By

Familja e këngëtares së famshme shqiptare Leonora Jakupi, po që ka gjene të mira.

Ka gati dy dekada në skenë dhe Jakupi mbetet ndër gratë më të bukura të shoubizit shqiptar. Ajo është hijerëndë dhe ka një fisnikëri të jashtëzakonshme në pamje.

Mirëpo, harrojeni për pak çaste Leonorën.

A i keni parë të vëllain?

Këngëtarja ka publikuar në profilin e saj në Instagram, disa fotografi të Nolit, vëllait të saj më të vogël.

Në këto imazhe Noli ka dalë tejet i pashëm, ndërsa po të shikohet me kujdes, Leonora e ai kanë ngjashmëri të madhe mes vete. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm