E keni parë Engjëllushen se si duket pa pikë grimi? (FOTO)

By

Si pjesë e jetës publike, këngëtarja Engjëllusha Salihu në vazhdimësi shfaqet e kuruar në paraqitjet e saj dhe fotografitë që publikon në rrjete sociale.

Në një kohë kur të gjithë janë në kërkim të perfeksionit, edhe Engjëllusha tregohet e kujdesshme për imazhin.

Mirëpo, si çdokush tjetër, edhe Engjëllusha ka minutat e saj, përtej grimit e filtrave.

Për të gjithë kurreshtarët, a e keni parë si duket këngëtarja pa pikë gripi në fytyrën e saj?

Kurreshtjen na e shuan një fotografi në rrjete sociale nga pushimet në Turqi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm