E keni dëgjuar Xhensilën në interpretim 100% LIVE?!

By

Pas lindjes së vajzës, Ajka, ajo u rikthye me projekt muzikor dhe disa koncerte.

Por, Xhensila Myrtezaj i ka munguar që një kohë skenave.

Këngëtarja u rikthye në gjysmë-finalen e ‘The Voice Kids’ ku performoi dy projekte të saj ‘Çëlësi i zemrës’dhe këngën me Pirro Çakon ‘Sekreti im’.

Interpretimi ishte LIVE me ç’rast vuri në fokus potencialin vokal të këngëtares e cila kaloi pa dyshim me sukses ‘sfidën’ e të interpretuarit LIVE, diçka që është mjaft problem për shumë kolegë të saj.

Ndiqeni të plotë më poshtë performancën e Xhensilës në ‘The Voice Kids’. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm