E keni dëgjuar bashkëpunimin e Capital T dhe Mc Kreshës?

By

Capital T dhe Mc Kresha kanë publikuar bashkëpunimin muzikor “Heku qafe” që është pjesë e albumit “Heart Broken Kids” të Capital T.

Për muzikën dhe melodinë e tekstit janë përkujdesur të dy artistët.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë bashkëpunimin e tyre. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm