E keni bërë ju këtë? Adriana Matoshi pinte qumësht me shishe deri në këtë moshë

By

Një shishe e mbushur me qumësht është e zakonshme për një fëmijë, por jo për dikë që shkon në klasë të tetë!

Por një ves të tillë s’e ka pasur aspak problem aktorja e famshme Adriana Matoshi, e cila ka rrëfyer për Prive një sekret të sajin.

Ajo e ka pasur shishen me qumësht pranë vetes, në një moshë goxha të madhe…

“Deri në Klasën e tetë të shkollës fillore kam pirë qumësht me shishe, bukë kam ngrënë shumë pak dhe e vetmja gjë që ma ka qetësuar, ishte shishja”, ka thënë Matoshi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm