E humbën qenin tragjikisht! Sansa e GOT dhe bashkëshorti i saj bëjnë atë që s’do e prisnim!

By

Aktorja e famshme Sophie Turner dhe bashkëshorti i saj, amerikani Joe Jonas, humbën tragjikisht qenin e tyre Waldon dhe tani kanë vendosur t’i dedikojnë nga një tatuazh në mënyrë që ta përkujtojnë gjithmonë.

View this post on Instagram

R.I.P. my little angel.

A post shared by J O E J O N A S (@joejonas) on

Dyshja që sapo janë martuar, kanë bërë tatuazhe të njëjta me imazhin e qenit të tyre, i cili u vra tragjikisht në një aksident, pasi u godit nga një veturë në New York City.

Turner dhe Jonas, kanë publikuar fotografitë e tatuazheve në rrjetet sociale, ndërsa kanë deklaruar se janë të përhumbur nga humbja e qenit të tyre.

Sophie Turner dead dog waldo matching tattoo joe jonas

Artikuj të ngjashëm