E gjeni kush është ky reper shumë i famshëm sot?

By

Është ndër të paktë figura publike shqiptare me mbi një milion ndjekës në Instagram.

Madje Mozzik është ndër reperët më të komentuar të showbizit shqiptar e besa edhe më gjerë për muzikën e jetën e tij.

Dhe po, ky është pikërisht reperi në fotografi kur ishte i vogël!

Ai thotë se e ka nisur nga 0-ja për të arritur këtu ku është, prandaj edhe kompanisë së tij muzikore emrin ia vuri “2 euro music” që simbolizon faktin qe kur ka nisur të merret me këtë punë, ka pasur vetëm 2 euro në xhep.

Mozzik ka publikuar një fotografi në Instagram, duke e kthyer veten prapa në kohë kur ishte shumë i vogël, e po rrite me babanë e tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm