E gjeni dot kush është tash kjo e famshme në fotografi?

By

Sot një nga vajzat më të famshme të showbizit shqiptar, por dikur një vogëlushe shumë simpatike!

Kjo që po shihni në foton e mësipërme, është modelja e këngëtarja Morena Taraku.

Këngëtarja ka zbuluar se si dukej kur ishte një vajzë e vogël, dhe fotografinë nga fëmijëria e ka bërë kolazh me një nga e tashmja.

“Isha një vajzë e vogël, me një ëndërr të madhe”.

Sic duket ëndrrat e këngëtares po realizohen një nga një. Ajo tashmë jeton në Stamboll, dhe bën jetë luksi ndërsa kohë pas kohe, publikon edhe këngë me videoklipe. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm