E fshehu për nëntë muaj, këngëtari i njohur bëhet sërish baba

By

Deri në momentin e ardhjes në jetë të fëmijës së tyre të tretë, këngëtari i famshëm britanike Robbie Williams dhe bashkëshortja e tij Ayda Field e mbajtën sekret lajmin se ata do të bëhen sërish prindër gjatë tërë shtatzënisë së saj.

Image result for robbie williams and wife

Çifti mirëpritën në jetë vajzën e tyre të cilën e kanë pagëzuar me emrin Colette Josephine Williams.

Lajmin se është bërë prind për të tretën herë, e bëri të ditur vetë këngëtari nëpërmjet një foto të pesë duarve të postuar në Instagram. Robbie dhe Ayda janë edhe prindër të Theodora Rose Ëilliams 5 vjeç dhe Charlton Valentine Williams. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm