E frikshme: Kështu u realizua skena më interesante në klipin e Aurelës dhe Fifit (VIDEO)

By

Pak ditë më parë Aurela Gaçe dhe Fifi sollën bashkëpunimin ‘S’nuk’ i cili u pëlqye mjaft nga publiku.

Krahas këngës me ritme verore të punuar me mjeshtëri nga Kledi Bahiti i Threedots, edhe videoklipi nga Max Production tërhoqi vëmendje të madhe.

Ishte pikërisht një skenë mbi pemët e larta në gjirin e Lalëzit ajo që ka përshtypje.

Dy këngëtaret që na mbajnë ‘në ajër’ me krijimin e tyre muzikor, vetë janë mbajtur me vinça dhe skele për të realizuar xhirimin në lartësi mbi 16 metrash.

Normalisht, krahas adrenalinës, e gjithë kjo procedurë ka pasur edhe frikë siç vërehet në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm