E fiksuar pas gjoksit jashtë: Rita Ora publikon foto me Cara Delevigne dhe është eksplicite!

By

Javë më parë ajo na çuditi të gjithëve kur publikoi një fotografi në të cilën shfaqej topless, duke lënë gjoksin tërësisht të hapur.

Këngëtarja Rita Ora, kështu e uroi shoqen e saj më të mirë me një fotografi nga Afrika, ku ajo kishte ngrehur bluzën sipër dhe tregonte gjoksin.

Edhe një mike të sajën, ajo ka vendosur ta urojë në të njëjtën mënyrë për ditëlindje. Vetëm me nja dy shirita rreth gjoksit, Rita Ora e ka uruar për ditëlindje modelen e famshme Cara Delevigne!

Madje Delevigne shihet me gjuhë jashtë në afërsi të gjoksit të Ritës, e pasi që këngëtarja kishte deklaruar se ishte biseksuale, mediat raportonin se ajo e Delevigne kishin qenë në një lidhje.

“Urime ditëlindjen për një mike me të cilën kam ndarë shumë momente të bukura”, ka shkruar Rita në urimin e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm