‘E ëmbël’ nga Ardian Bujupi e Dalool pëlqehet nga publiku

By

‘Na jena njo’ ishte projekti që na shoqëroi për muaj të tërë këtë vit duke qenë një prej projekteve të pakta që nuk kishte karakter sezonal por i rezistoi muajve falë pëlqimit të madh nga publiku.

E dyshja që solli ‘magjinë’ me këngën ‘Na jena njo’, Ardian Bujupi e Dalool u bënë bashkë sërish në ‘E ëmbël’ projektin muzikor i cili u publikua dje.

E duket se barra e stresit për krijimet muzikore që pasojnë hite të suksesshme është hequr për dyshen meqenëse kënga e re është pritur shumë mirë nga publiku.

Në më pak se 24 orë nga publikimi, ‘E ëmbël’ në Youtube ka grumbulluar rreth 200.000 shikime me një shumicë dërmuese të pëlqimeve.

Duket se fakti që ‘E jona’ do na shoqërojë muajt në vazhdim tashmë është i ditur dhe dilemat nuk ekzistojnë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm