E dini se në çfarë fushe është e diplomuar Learta e Shyhrete Behlulit?!

By

Vajza e cila mbushi titujt e portaleve vitin e kaluar falë martesës e saj me djalin e këngëtares Shyhrete Behluli, Learta, për të gjithë ju ende është e njohur thjesht për këtë fakt por ajo po del të ketë qenë mjaft e suksesshme edhe në aspekte tjera siç është shkollimi.

E lindur dhe e rritur në Zvicer pasioni i ‘fshehur’ i Leartës është solo këndimi, ndërsa sa i përket shkollimit ajo tashmë ka të përfunduara studimet në edukim. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm