E dëgjuat këngën e re të Anisa Veselit?

By

Që pas debutimit, Anisa Veseli po vazhdon me lansimit e këngëve të reja.

Jo para shumë kohësh, ajo ishte e ftuar në Prive dhe zbuloi se çfarë mund të presim nga ana profesionale këtë vit nga ajo.

Së fundmi, ajo lansoi këngën “Perfect” e cila është realizuar me videoklip.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm