E dëgjuat këngën e re të Gjestit?

By

Vera po troket, dhe një këngë nga Gjesti nuk do të mungonte.

Artisti ka publikuar këngën e re me titull “Hmm” që është shoqëruar edhe me videoklip.

Klikoni në videon e mëposhtme për ta dëgjuar të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm