E dëgjuat këngën e re nga Gashi?

By

Artisti me origjinë shqiptare Gashi ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Don’t Pass On Love”, dhe është publikuar në platformën Youtube.

Ju ftoj ta ndiqni të plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm