E dëgjuat ju apo jo? Lori Kaçka qenka në lidhje dashurie (VIDEO)

By

Në intervistën e fundit që dha për Prive, ajo po rrezatonte nga lumturia. Tha se edhe në klipin e saj të fundi vërehet kjo ndjesi e bukur që e ka kapluar shpirtin e saj.

Këngëtarja e famshme shqiptare, pai publikoi këngën “E kapërcej” të punuar nga Aida Baraku e Armend Rexhepagiqi, në Prive ka treguar detajet e projektit dhe një detaj shumë të rëndësishëm nga jeta e saj private.

AJO QENKA NË LIDHJE DASHURIE DHE ASKUSH S’DINTE GJË!!!!!

“Jam shumë e lumtur. Në një lidhje e cila më bën të lumtur. Jam shumë-shumë mirë dhe më duket që te klipi i fundit duket ajo lumturia ime”, ka thënë këngëtarja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm