E dëgjuat edhe këtë baladë dashurie? Krusita debutoi me “Akull” (VIDEO)

By

Ajo është një emër i ri që iu shtua këtë vit festifalit “Kënga Magjike”.

Krusita – është vajza e cila këtë të diele prezantoi në festival këngën e saj të re të punuar nga Kledi Bahiti.

Kjo këngë që është prodhim i “Threedots” e me tekst të Fifit, i mori zemrat tona dhe është një baladë tejet e ndjeshme dashurie.

Nëse s’e dëgjuat, ja ku e keni!

Artikuj të ngjashëm