E dashura ia paska lehtësuar punën Cozman dhe kjo jo pa arsye!

By

Cozman e ka zyrtarizuar prej disa kohësh lidhjen e tij të re.

Pas një periudhë të gjatë, ai po shijon një romancë serioze me një vajzë nga Prishtina të quajtur Fjolla.

View this post on Instagram

A post shared by COZMAN (@cozman)

E duket se profesioni i saj si grimere ia ka lehtësuar punën Cozmanit.

Reperi që u rikthye me projekt të ri së fundmi, kuratore të imazhit e ka pasur saktësisht Fjollën.

Ai ka ndarë një video nga prapaskenat e xhirimit të klipit “Amore” ku Fjolla e grimon. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm