E dashura e Majkit më e lumtur se kurrë! Ja cila është arsyeja

By

Në publik, kryesisht në kryeqytet ajo është njohur si një femër e bukur.

Por, lidhja me këngëtarin e njohur të Babastars, Majkin, e ka bërë Majlinda Zekën nga Prishtina edhe më të njohur, e rrjedhimisht më të ndjekur në rrjete sociale.

Çdo lëvizje e saj po përcillet me theks të veçantë nga fansat e Majkit që mes tjerash kanë diktuar se Majlinda është më e lumtur se kurrë.

Por, Majki nuk është arsyeja.

Ka disa javë që bukuroshja është bërë teze me ardhjen në jetë të vajzës së quajtur Klea.

Kjo ka bërë që të vërshojnë postimet për princeshën e vogël duke shprehur kësisoj dashurinë e madhe për të.

Ndryshe, foto nga Majki dhe e dashura e tij Majlinda, përjashto ato paparazzi të publikuara nga Prive.al, mungojnë akoma. /Pive.al/

Artikuj të ngjashëm