E bukura mbetet e bukur! Jeni kuriozë të dini si dukej një dekadë më parë Leonora Jakupi?

By

Ajo gjithmonë është shquar për një bukuri natyrale dhe qysh kur ka dalë në skenë si një vajzë shumë e re, ajo ka bërë për vete shumë zemra me zërin e hiret e saj.

Dhe në 10-të vitet që lamë pas nuk është se Leonora Jakupi ka ndërruar shumë.

Edhe këngëtarja i është bashkuar sfidës që po pushton Instagramin, #10yearschallengë, duke publikuar një seri imazhesh të shumë vjetëve më parë dhe realisht ajo nuk është se ka ndryshuar shumë ndër vjet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm