E bën përsëri: Rita Ora në bikini që janë të vogla për të

By

Një kohë u bë sensacion në internet fakti që Rita Ora preferon të vesh gjithnjë bikini që mund të jenë një ose dy numra më të vegjël se masa e saj.

Pse bikinet e Rita Orës janë gjithmonë të vogla? (FOTO)

Aso kohe me shumë humor kishte reaguar edhe nëna e yllit, një psikiatre e cila është tejet aktive në rrjete sociale, Vera Ora reagoi sa i përket zgjedhjeve të vajzës së saj. Në një postim në Instastory ajo postoi një foto të Ritës në bikini ku shkruan:

“Rita Ora dukesh mrekullueshëm, thjesht herën tjetër më lejo dhe mua të shkojmë bashkë për shopping të bikinive, që të sigurohem se po e merr masën e duhur.”

Mirëpo pa çarë shumë kokën Rita Ora vazhdon të veshë bikinit që ajo preferon kaq shumë.

Fundjavën që kaloi këngëtarja morri ca ditë pushimi për veten ku dhe postoi disa imazhe nga ambienti me pishinë.

Rita Ora poses in a bikini

 

 

 

 

Artikuj të ngjashëm