E adhuron tej mase: Fansja gati alivanoset kur takon Dhurata Dorën (VIDEO)

By

Vendimi i Dhurata Dorës për t’i takuar adhuruesit e saj, e mbushi me njerëz Klan Kosovën gjatë javës së kaluar.

Këngëtarja takoi dhe shkëmbeu dhurata e autografe me fansat e saj, e përveç dhuratave e fotografive edhe shumë emocione.

Por, dikush e pati aq emocionues takimin me Dhuratën sa shpërthyen lotët e për pak shkoi edhe në alivanosje.

Ndiqeni të plotë kronikën:

Artikuj të ngjashëm