Dyshja e njohur i japin fund fejesës së tyre

By

Aktorët Raquel Leviss dhe James Kennedy kanë anuluar fejesën e tyre.

Yjet e “Vanderpump Rules” e ndanë lajmin me anë të një postimi në Instagram, përmes një deklarate të përbashkët.

“Pas këtyre 5 viteve të mrekullueshme që patëm së bashku, vendosëm se kishim dy synime të ndryshme dhe morëm vendimin për të anuluar fejesën,” shpjeguan Leviss, 26 vjeç dhe Kennedy, 29 vjeç.

“Ne e duam shumë njëri-tjetrin, por nuk jemi më të dashuruar. Ne nuk duam asgjë përveç më të mirës për njëri-tjetrin, kështu që ju lutemi mbani çdo mendim pozitiv”.

Njoftimi se Leviss dhe Kennedy ishin ndarë vjen vetëm shtatë muaj pasi u fejuan. Para këtij momenti ata kishin qenë në një lidhje për pesë vjet.

Artikuj të ngjashëm