Dy vjet dashuri: Përvjetori romantik i Beatrix Ramosaj

By

Po! Beatrix Ramosaj ka plot dy vite që është në lidhje!

Këngëtarja e njohur që deri pak muaj më parë nuk dihej saktësisht se kishte gjetur personin e zemrës ka befasuar sonte kur ka treguar se me Ervin, sonte feston përvjetorin e dytë të dashurisë.

E natyrisht se ky moment nuk do kalonte për çiftin në mënyrë të rëndomtë por me një pushim romantik në Budva të Malit të Zi.

‘Gëzuar për dy vitet. Zemra ime është plot me dashuri sepse je ti në jetën time dhe do të zgjidhja ty në qindra jetëra, qindra botëra. Do të të gjeja ty dhe do të zgjedhja. Çdo herë që të shoh, bie në dashuri sërish. Nuk më pritet për shumë përvjetorët e tjerë. Të dua Ervi. Natën e mirë nga ne’  – ka qenë mbishkrimi i Beatrix shoqëruar me një fotografi të nxehtë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm