Dy vëllezër në një këngë –  E patë kliipn interesant të Mozzik e Getinjos?

By

Ky është bashkëpunimi i tyre i parë qysh kur u larguan nga labeli “On Records”, kua ta bënin pjesë.

Mozzik dhe Getinjo nën emrat artistik e Gramoz e Getoar Aliu nën emrat realë, janë dy vëllezërit reperë mjaft të pëlqyer në skenën muzikore shqiptare.

Dyshja sapo kanë lansuar këngën e tyre të re me videklip, të quajtur “Para Siempre”.

Kënga është në shqip derisa ka një tekst interesant, ku një pjesë i dedikohet lidhjes vëllazërore që dyshja kanë.

Klipi nuk është realizuar në Kosovë, ndërsa në pamjet e tij dy artistët shfaqen me veshje e vetura të shtrenjta. /Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=VmEyF6f6-ZA

Artikuj të ngjashëm