Dy vajzat e famshme kosovare bashkojnë forcat për bamirësi, shesin rrobat e tyre për njerëzit në nevojë

By

Ka gjithnjë njerëz që duan të tregojnë zemrën e tyre dhe të ndihmojnë ata që kanë nevojë.

Dhe kur i ke mundësitë pse jo!

Vlera Fetahu, moderatorja kosovare dhe Ariana Fejzullahu, gruaja e famshme e këngëtarit kosovar Ermal Fejzullahu, kanë bashkuar forcat për të ndihmuar dikë në nevojë.

Dy vajzat do të shesin rrobat e tyre për djalin me emrin Hasan i cili është vetëm katër vjeçar dhe vuan nga një sëmundje e rëndë. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm