Dy reperë me ngjashmëri të madhe fizike, R-Jan ngjanë shumë me Majk

By

Kastriot Rexha, reperi i njohur si Majk, mund ta ketë gjetur sozinë e tij dhe ai është një tjetër reper.

Bëhet fjalë për të ashtuquajturin R-Jan, i cili ka ngjashmëri të madhe me Majk dhe kjo vërehet po të krahasosh dy imazhe të tyre.

R-Jan, të mërkurën solli këngën e re të titulluar ‘Benz’, ndërsa nga reperi priten edhe projekte të tjera së shpejti. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm