Dy motrat Ismaili bashkë në dasëm, shfaqen në top formë

By

Këngëtarja Zanfina Ismaili është distancuar tash e një kohë nga skena duke mos sjellë shpesh projekte muzikore.

Njejtë vepron edhe sa i përket intervistave të cilat i ka relativisht të rralla viteve të fundit mirëpo në rrjete sociale ajo është mjaft aktive duke ndarë me ndjekësit copëza nga përditshmëria e saj.

Mbrëmë, Zanfina bashkë me motrën tjetër, Emën por pa motrën e madhe Adelinën ka qenë e ftuar në një dasëm dhe nga ky event fotot nuk kanë munguar.

Dy motrat Ismaili duket të kenë shkëlqyer me paraqitjen e tyre të kuruar nga Sellma e Kaci dhe linjat trupore në top formë.

Fotot e mëposhtme flasin vetë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm