Dy modelet shqiptare e bëjnë nxehtë pa u zhveshur në setin e ri

By

Janë shoqe të pandashme këtu e përtej oqeanit në Amerikë.

E duket se kjo afërsi mes Afërdita Dreshajt dhe Xhesika Berberit të ketë qenë shkas për një set të përbashkët fotografik i cili po vie më në fund!

Këtë e ka paralajmëruar në rrjetet e saj vetë Dreshaj përmes një fotografie të parë ku shfaqet me Xhesikën në poza të afërta me njëra-tjetrën që lënë të kuptohet se sipas të gjitha gjasave kemi të bëjmë me një seri fotosh të nxehta.

Për të mos u ngutur shumë në konstatime, na mbetet të presim… /prive.al/

…coming soon

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on

Artikuj të ngjashëm