Dy ish-konkurrentët e “Për’puthen” lansojnë bashkëpunimin e parë

By

Se shumë këngëtare kanë dalë nga formati i dashurisë kjo nuk është më çudi.

Kësaj here kemi Arsim Abdulin dhe Eri Agën që kanë lansuar bashkëpunimin që kanë kohë e promovojnë.

“Columbiana” është realizuar edhe me videoklip dhe ju mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm