‘Dy gorilla’ bashkë! Zbulohet bashkëpunimi i artistëve shqiptarë

By

Pak ditë më parë, Capital T zbuloi se ai së shpejti do të lansojë album të ri.

Reperi ka bërë me dije se po sjell albumin më të ri muzikor me titullin “Heart Broken Kids”, dhe që pritet të lansohet me 21 dhjetor.

Së fundmi ai ka zbuluar një prej surprizave. Reperi ka treguar se pjesë e albumit do të jetë edhe MC Kresha. “Dy gorilla”, ka shkruar Kapo krahas fotos me reperin. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Capital T (@truekapo)

Artikuj të ngjashëm