Dy dhëndurët e rinj bëhen bashkë, në pak ditë ata martohen (FOTO)

By

Do të jenë dy dasma po ashtu të bujshme në shoubizin shqiptar në ditët në vazhdim.

Ata të dy, po i japin beqarisë fund me vajzat që zgjodhën për të kaluar jetën.

Dhe një mbrëmje shtatori, i ka bashkuar moderatorin Labinot Gashi e këngëtarin Besnik Qaka, të cilët do martohen këtë vjeshtë.

Dy të famshmit janë takuar bashkë e kanë realizuar një fotografi. Kjo ndoshta për të bërë planet për dasmë bashkë, e për të ndarë ide me njëri tjetrin, ose ose Qaka do jetë këngëtari i ahengut të Labit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm