Dy burrat më të pashëm nga muzika e politika bashkë: Erion Veliaj takon Ledri Vulën

By

Vajzat do shkrihen nga imazhi i përbashkët i publikuar këtë të mërkure nga dyshja e njohur!

Erion Veliaj, kryebashkiaku i Tiranës është ndër burrat më të pashëm të spektrit politik në Kosovë e Shqipëri, dhe vajzat lënë kokën pas tij.

E kur ai bëhet bashkë me një reper simpatik e bukurosh si Ledri Vula, zemrat do thyhen.

Dyshja janë takuar në Tiranë, ku Ledri pritet të performojë në një koncert. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm