Dy anët e historisë: Çfarë thanë Baby G e Bleta Gashi për rrahjen në Zvicër (VIDEO)

By

Java që lamë pas, për keyetutill në mediat rozë kishte rrahjen në mes këngëtares Baby G dhe shoqes së saj, Bleta Gashit.

Ishte Baby G e para ajo që rrëfeu sulmin fizik ndaj saj, duke shpërndarë fotografitë pas rrahjes që ndodhi në një autostradë në Zvicër.

Mirëpo Bleta e mohoi ta ketë sulmuar këngëtaren, duke thënë se vetëm ishte vetëmbrojtur ngase Baby G e kishte atakuar e para.

Dyshja dhanë versione të ndryshme rreth kësaj ngjarjeje, e Prive sjellë deklaratat e të dyja vajzave, të cilat mund t’i shihni përmes kronikave më poshtë:

RRËFIMI I BABY G:

RREFIMI I BLETES: 

Artikuj të ngjashëm