Durimit i erdhi fundi: Tuna nuk toleron më akuzat për zgjedhjen e vendit të lindjes!

By

Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdi, shumë shpejt pritet të bëhet nënë.

E kjo periudhë e veçantë e jetës po e shfaqë atë mjaft aktive edhe në rrjete sociale.

Këtë herë ajo reagoi ndaj disa akuzave që i’u kanë bërë për zgjedhjen se ku do ta lindë fëmiun e saj.

Me një dozë të lartë ironie këngëtarja u shpreh si në vijim:

Te dashtuna PORDHtale!
Ju sa here i qoni shfalerkat me abortu i qoni ne sistine po shuni!
T’pakten une po lindi ne vendlindjen tem dhe nuk po paguj ne spitalin e njohur qe ben biznes me pacienta kosovare!✌?️ /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm