Dukesha Meghan me një super kombinim për vjeshtë (FOTO)

By

Dukesha Meghan bëri një paraqitje me Princin Harry në kështjellen Windsor për tëmarrë pjesë në një tryezë të rrumbullakët për barazinë gjinore. Duka i Sussex u fotografua duke vozitur gruan e tij në event, dhe ai qëndroi për kohëzgjatjen e ngjarjes.

BRITAIN-ROYALS

Për rastin, Meghan veshi një pamje krejt të kuqe, duke kombinuar një fund lëkure nga Hugo Boss me një triko.

BRITAIN-ROYALS

Ne e kemi parë më parë Meghan në një version të gjelbër të errët të të njejtit fund, duke dëshmuar se ajo është një fanse e madhe e këtij stili të veçantë.

BRITAIN-ROYALS

Burimi: Marieclaire.com

Artikuj të ngjashëm