Dukesha Meghan Markle nuk e ka problem të veshë fustanin e fejesës disa herë

By

Në një ditë të veçantë, Meghan Markle ka veshur një fustan të veçantë.

 

Të Martën, Duka dhe Dukesha e Sussex arritën në Hotel Royal Lancaster në Londër për të marrë pjesë në eventin vjetorë WellChild.

Meghan Markle, Prince Harry, WellChild Awards

Për rastin, Harry zgjodhi një kostum dhe kravatë blu ndërsa Meghan kishte veshur një fustan jeshil nga P.A.R.O.S.H që disa fansa me sy shqiponjë e njohën menjëherë.

 

Image result for meghan and harry engagement interview

Është e njëjta veshje që ish aktorja kishte veshur kur ajo dhe Harry dolën me lajmrimin për fejesën e tyre me 27 nëntor 2017.

Image result for meghan and harry engagement interview

Tani, gati dy vjet më vonë, dukeshja ka riveshur veshjen, megjithëse shumëçka ka ndodhur që nga ajo kohë, përfshirë lindjen e fëmijës së parë të çiftit, djalit Archie Harrison.

Si fluturon koha!

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm