Dukagjin Lipa vetëm 16 vjeçar duke performuar në skenë

By

Dua Lipa i ka ngjarë të atit për tiparet e saj prej një ylli roku.

Dua Lipa News 2 on Twitter:

Dukagjinit i është dërguar një foto e vjetër të cilën e ndau me ndjekësit e tij në llogarinë e Instagram.

Në foto shihet grupi muzikor i pari i Lipës “Horizonti” duke performuar në skenë në vitin 1986.

Dukagjin Lipa, Florent Boshnjaku, Driton Ukmata, Flamur Ahmeti dhe Mentor Haziri ishin vetëm 16 dhe 17 vjeçar aso kohe teksa performonin në skenë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm